Pristatymas ir grąžinimas

PRISTATYMAS

Jei užsakymo metu nurodėte neteisingą mob. tel numerį, kurjeriui ar paštomatui nebus galimybės susisiekti su jumis ir siunta nebus pristatyta. Jei pristatymo metu gausite apgadintą siuntą, prašome padaryti rašytinę pastabą kurjeriui arba pranešti info@lamilashes.lt nurodant užsakymo nr. bei aprašyti, kaip siunta buvo apgadinta ir pridėti apgadintos siuntos nuotrauką ar video medžiagą.

Kilus nesklandumams dėl siuntos pristatymo ar atsiėmimo būtinai susisiekite su mumis el. paštu info@lamilashes.lt . Būtinai nurodykite savo užsakymo numerį ir kitą papildomą informaciją padėsiančią greičiau identifikuoti problemą.

Dėl pristatymo į Kuršių Neriją, prašome susisiekti prieš darant užsakymą.

 

Pristatymo būdai

Pristatymo laikas

Kaina

Omniva paštomatas

Pristatymas per 1-5 darbo dienas

3,50€

 
 
PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS
  1. Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 dienų nuo prekių gavimo datos,  net jei jos buvo įsigytos su nuolaida ar išpardavimo metu. Grąžinant prekes, turi būti laikomasi šių sąlygų:
  • grąžinama prekė turi būti nesugadinta, nenaudota, originalioje tvarkingoje pakuotėje, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo Pirkėjo gauta – kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.

      2. Jei pirmame punkte išvardintos sąlygos yra įvykdytos, turite susisiekti el. p. info@lamilashes.lt nurodant užsakymo nr., vardą, pavardę bei priežastį, dėl kurios norite prekę grąžinti. Jūsų prašymas bus nagrinėjamas 1-2 d.d. Gavus patvirtinimą, kad prekes galite grąžinti, tolimesnė eiga:

  • prekes turite išsiųsti Pardavėjui ne vėliau, kaip per 100 dienų nuo grąžinimo patvirtinimo;
  • Pardavėjas kartu su grąžinimo patvirtinimo informacija Pirkėjui atsiunčia grąžinimui skirtą siuntos lipduką;
  • grąžinant prekes be Pardavėjo kaltės, Pirkėjui grąžinimo išlaidos nekompensuojamos ir negrąžinamos. Grąžinimo kaina – 3,50€. Jums nereikės šios sumos sumokėti grąžinant prekę, bet ši suma bus išskaičiuota iš Jums grąžinamos sumos už grąžintą prekę (-es).;
  • Pardavėjas gavęs grąžinamą prekę, -es ir įsitikinęs, kad prekė yra nenaudota ir atitinka visas pirmame punkte išvardintas sąlygas, per 5 d.d.pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į sąskaitą, kuri buvo nurodyta grąžinimo formoje). Priešingu atveju, jei grąžinta prekė, -es neatitinka pirmame punkte nurodytų sąlygų, Pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, -ių, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę, -es Pirkėjo sumokėtų pinigų.

     3. Prekių keitimas. Jei Pirkėjas gavo nekokybiškas prekes, kurios neatitinka internetinėje svetainėje pateiktos išvaizdos, pirmiausia turi kreiptis į Pradavėją el.p. info@lamilashes.lt . Kreipiantis laiške turi būti nurodytas užsakymo nr., aprašyta nekokybiška prekė, pridėta nuotrauka ir/ ar vaizdo įrašas. Nekokybiško gaminio atveju Pardavėjas suteikia galimybę arba grąžinti Pirkėjui visą sumokėtą sumą, arba pakeisti prekę nauja, kokybiška preke.

Prekės laikomos nekokybiškomis, jei pasibaigęs prekių galiojimo terminas, prekių sudėtyje yra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, dėl netinkamų laikymo sąlygų iki prekių perdavimo Pirkėjui yra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės, prekės yra pažeistos mechaniškai, pažeistos jų pakuotės ar yra kitų prekių kokybės trūkumų.

      4. Pirkėjui pageidaujant prekes grąžinti paštu ar per kurjerį, grąžinimo sąlygos derinamos individualiai, Pirkėjui kreipiantis į Pardavėją elektroninio pašto adresu info@lamilashes.lt . Jeigu grąžinamos prekės buvo pristatytos per kurjerį, t. y. Pirkėjas pasirinko prekių pristatymo būdą, kuris yra apmokestinamas papildomu paslaugos mokesčiu, Pardavėjas turi teisę iš Pirkėjui grąžinamos už prekes sumokėtos sumos išskaityti Pardavėjo dėl prekių pristatymo patirtas išlaidas.

      5. Šiose Taisyklėse numatyta teise gali pasinaudoti tik tas Pirkėjas, kuris pagal teisės aktus yra laikomas vartotoju, t.y. fizinis asmuo, kuris pareiškia savo valią pirkti, perka ir naudoja prekę asmeniniams, šeimos, namų ūkio poreikiams, nesusijusiems su verslu ar profesija, tenkinti. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos, vadovaujantis šiomis Taisyklėmis ir prekių įsigijimo metu galiojančiais Lietuvos Respublikos teisės aktais.

Ši prekių pristatymo, grąžinimo ir keitimo politika galioja nuo 2022 m. gruodžio mėn. 1 d. Pardavėjas pasilieka teisę bet kada pakeisti šią prekių pristatymo, grąžinimo ir keitimo politiką ir atnaujintą jos versiją paskelbti savo svetainėje www.lamilashes.lt.